nilüfer konak bale kursu kampanyası

Çocuklarınızın bale sanatını sevmelerini, profesyonel bale dansçısı olarak yetişmelerini ister misiniz? Bursa’da ikamet ediyorsanız size özel bir fırsatımız var. Nilüfer Konak dans kursu merkezimizde bale eğitimi %15 indirimli! Bale kursu kampanyası kaçmaz!

Nilüfer Konak bale kursu kampanyası sayesinde çocuklarınızı keyifli vakit geçirecekleri ekonomik bir eğitimle buluşturabilirsiniz.  Daha mutlu bireyler olarak yetişmelerini sağlayabilir, onlara sosyalleşme olanağı tanıyabilirsiniz.

Nilüfer Konak dans kursu kampanyası, çocuklarınızın balenin renkli dünyası ile tanışmasını hızlandıracak. Bale kurslarının yüksek ders ücretlerinden sizleri kurtaracak olan Bursa dans kursu fırsatları sayesinde çocuklarınız keyifle eğitim alacak.

Unutmayın, Bale Dans Kursu Kampanyası Sadece Bursa Nilüfer Konak’ta!

Klasik bale kursunda %15 indirim fırsatı, sadece Nilüfer konak yetkili eğitim merkezimizde geçerli. Nilüfer Konak dans kursu kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için eğitim merkezini ziyaret edebilir ya da kurs danışmanlarını arayabilirsiniz. Bale kursu kampanyaları sayesinde çocuklarınızı bale ile tanıştırabilirsiniz.

Bale kursu kampanyası koşulları:

  • Bale eğitimi fırsatı yalnızca 3 yaş itibari ile eğitim alınan Çocuk Bale kursumuzda geçerlidir.

Nilüfer Konak dans kursu kampanyası kaçmaz! Dans kursu kampanyaları için elinizi çabuk tutun!

Kampanyadan Yararlanmak İçin Dans Kursu Nilüfer Konak İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 532 33 43

Adres: Konak Mah. Yaz Sok. No:2/A Nilüfer / Bursa


Kampanyadan Yararlanmak İçin Dans Akademi Dans Kursu Nilüfer Konak İletişim Bilgileri