nuhiy üsküplü

Nuhiy Üsküplü

Serkan Ersöz Dans Eğitmeni

Dans Akademi – Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad

Email

Telefon

Dans Türü

Hakkında

1982 İstanbul doğumlu olan Nuhiy Üsküplü okul yıllarında Çocuk Kostüm Mankenliği yaparak sahne deneyimi kazanmış, 1995 yılında dans yaşamına Yeşilköy Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde başlamıştır. Yerli ve yabancı profesyonel dans eğitmenleriyle uluslararası teknik ve sözel hip hop ve jazz eğitimi alarak kendini geliştirmiştir.

TV programlarında ve kliplerde rol alan dans eğitmeni Nuhiy Üsküplü, 2003 Uluslararası Hip Hop Street Dance Yarışmasında dans grubuyla birlikte 1. olmuştur. 2007 Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kuruluşunda Yarışmalarda organizasyon üyeliği ve çeşitli görevler yapmıştır. 2007 yılında farklı branşlara da hakim olmak için Özel T.D. Kursunda MEB Latin Amerikan Dansları Eğitmenliği diplomasını en iyi derece ile almıştır.

Türkiye’nin önde gelen dans okullarında eğitmenlik yapan Nuhiy Üsküplü, aynı zamanda sanatçılara dans eğitmenliği ve koreograflık da yapmıştır. Levis, Tiffany, Moschino Jeans gibi ünlü markaların tanıtım defilesinde yer almış, Serdar Ortaç, Bengü, Hande Yener, Ajda Pekkan, Tarkan, Mustafa Sandal, Emina Sandal, Gülşen, Tan ve pek çok sanatçı ile çalışmıştır. Halen dans eğitmeni olarak geleceğin başarılı dansçılarını yetiştirmektedir.

Uzmanlık Alanları

Hip Hop
Jazz
Çocuk Dansları
Street Dance
Latin Amerikan Dansları
Dans Kursu Mecidiyeköy Serkan Ersöz Dans

Çağrı Merkezi

Yol Tarifi Al

Gülbahar Mah. Cemal Sahir Cad. Profilo AVM No:33 Da:7/A
Mecidiyeköy/İstanbul

Dans Kursu Küçükçekmece GESDA

Çağrı Merkezi

Yol Tarifi Al

Atakent Mah. Turgut Özal Bulvarı USCO Plaza Kat:2 No:24/17
Küçükçekmece/ İstanbul

dans akademi küçükçekmece