hande atalay

Hande Atalay

Depo Dans Eğitmeni

Dans Akademi – Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad

Email

Telefon

Dans Türü

Hakkında

Dans kursu eğitmeni Hande Atalay, 1986 yılında Bodrum’da doğmuştur. Bodrum’da okuduktan sonra ailesiyle İstanbul’a taşınmıştır. Öğrenim hayatına İstanbul’da devam eden Dans kursları eğitmeni Hande Atalay, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunudur.

2007 yılında üniversite dans kulübünde Sosyal Latin Dans dersleri almaya başladıktan sonra dansı mesleği haline getirmeye karar vermiştir. 2010 yılında partneri ile birlikte festivallere ve yarışmalara katılmaya başlamıştır. Dünyada düzenlenen birçok dans festivaline katılan ve gösteriler sergileyen çift, aynı zamanda katılımcılara eğitimler vermişler ve diğer dünyaca ünlü dansçılardan da eğitim alma fırsatı bulmuşlardır. Dans eğitmeni Hande Atalay, partneriyle birlikte 2011 yılında Berlin Salsa Congress’inde katıldıkları Rising Star yarışmasında, Avrupa’nın önemli 4 festivalinden davet alarak büyük başarı kazanmıştır. Bunun yanında 2013 yılında katıldıkları World Latin Dance Cup yarışmasında On 2 kategorisinde 6. olmuşlardır.

2010 yılından bu yana Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Salsa yarışmalarına katılan Hande Atalay ve partneri Ersin Altaş, 2012-2013 yılı Türkiye Salsa Şampiyonu olmuştur.

Uzmanlık Alanları

Sosyal Latin Dansları
Serbest Stil
Salon Dansları
Düğün Dansı
Dans Kursu Taksim Depo Dans

Çağrı Merkezi
0212 963 22 47

Yol Tarifi Al

Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok. No:18/B
Cihangir / İstanbul

dans akademi taksim
Dans Kursu Bakırköy Depo Dans

Çağrı Merkezi
0212 963 22 46

Yol Tarifi Al

İncirli Cad. Yavuzevler Mektep Sok. No:9/1
Bakırköy / İstanbul

dans akademi bakırköy