gökhan evran

Gökhan Ervan

GESDA Eğitmeni

Dans Akademi – Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad

Email

Telefon

Dans Türü

Hakkında

GESDA (Gökhan Ervan Sanat & Dans Akademi) kurucusu ve antrenörü Gökhan Ervan 1985 İstanbul Bakırköy doğumludur. Muğla Meslek Yüksekokulu Elektronik Teknolojisi mezunu olup, dans ile çocukluğunda tanışan dans eğitmeni, Hip hop ve break dans ile dans hayatına başlamış; 2006 yılında latin danslarına geçiş yapmıştır. Üniversite yıllarında lisanslı yarışmacı olarak yarışmalara katılmış ve üniversitenin Dans Kulübünde görev alarak eğitmenlik hayatına başlamıştır.

Profesyonel eğitim almak için Türkiye’den ve yurtdışından gelen birçok eğitmenden dersler almıştır. 2011 yılında TDSF (Türkiye Dans Sporları Federasyonu)’ye bağlanarak federasyona bağlı antrenör eğitmen olmuştur.

Dans kariyerinde Türkiye’nin önde gelen dans eğitim merkezlerinde dans eğitmenliği ve koreograflık yapmış ayrıca çeşitli organizasyonlarda ve Dans Festivallerinde görev almıştır. Askerliğini yaptıktan sonra en büyük hayalini gerçekleştirerek kendi dans okulunu kurmuştur. Halen dans eğitmeni kimliği ile geleceğin başarılı dansçılarını yetiştirmektedir.

Uzmanlık Alanları

Hip Hop
Break Dance
Salsa
Bachata
Cha Cha Cha
Tango
Dans Kursu Küçükçekmece GESDA

Çağrı Merkezi

Yol Tarifi Al

Atakent Mah. Turgut Özal Bulvarı USCO Plaza Kat:2 No:24/17
Küçükçekmece/ İstanbul

dans akademi küçükçekmece