ersin altaş

Ersin Altaş

Depo Dans Eğitmeni

Dans Akademi – Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad

Email

Telefon

Dans Türü

Hakkında

1987 Çanakkale doğumlu olan Ersin Altaş, ilkokul ve ortaokulu Balıkesir’de okuduktan sonra askeri lise sınavlarını kazanarak öğrenim hayatına İzmir Maltepe Askeri Lisesi’nde devam etmiştir. 2005 yılında askeri liseden mezun olarak Hava Harp Okulu’na geçiş yapmıştır. 2008 yılında Okan Üniversitesi’ne yatay geçiş yapan Ersin, Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur.

Üniversite döneminde kısa süreli dans dersleri alan dans eğitmeni Ersin Altaş, üniversiteden mezun olduktan sonra dans hayatına devam etmiştir. Aynı zamanda bilgisayar mühendisliği yapan dans kursu eğitmeni Ersin Altaş, 2010 yılında dans hayatını hobiden daha ileriye taşıyıp profesyonelliğe doğru adım atmıştır. Ersin Altaş, partneriyle birlikte 2011 yılında Berlin Salsa Congress’inde katıldıkları Rising Star yarışmasında, Avrupa’nın önemli 4 festivalinden davet alarak büyük başarı kazanmıştır. Bunun yanında 2013 yılında katıldıkları World Latin Dance Cup yarışmasında On 2 kategorisinde 6. olmuşlardır.

2010 yılından bu yana Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Salsa yarışmalarına katılan Ersin Altaş ve partneri Hande Atalay, 2012-2013 yılı Türkiye Salsa Şampiyonu olmuştur.

Uzmanlık Alanları

Sosyal Latin Dansları
Serbest Stil
Salon Dansları
Düğün Dansı
Dans Kursu Taksim Depo Dans

Çağrı Merkezi
0212 963 22 47

Yol Tarifi Al

Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok. No:18/B
Cihangir / İstanbul

dans akademi taksim
Dans Kursu Bakırköy Depo Dans

Çağrı Merkezi
0212 963 22 46

Yol Tarifi Al

İncirli Cad. Yavuzevler Mektep Sok. No:9/1
Bakırköy / İstanbul

dans akademi bakırköy