dilek turan

Dilek Turan

Royal Dans Eğitmeni

Dans Akademi – Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad

Email

Telefon

Dans Türü

Hakkında

1982 doğumlu olan Dilek Turan, tüm dünyada oryantal dansının ne kadar ilgi gören ve aktif olarak yapılan bir dans olduğunu ancak Türkiye’de kültürümüzün bir parçası olmasına rağmen dansözlükten öteye gidemediğini fark ederek bu durumu değiştirmek adına oryantal müzik ve ritim dansları ile dansa başlamıştır.

Ritim oryantal ve roman dansında özel showlar ve workshoplar düzenleyen dans eğitmeni Dilek Turan, kendine özel eğitim stiliyle kadın bedeninin estetik ve sağlık açısından da gelişmesine önem vermiştir.

Arap ve Mısır oryantal, Hint dansı,  ring ringa, ritim, ritim show, Roman ve ağır Roman danslarını aktif olarak derslerinde işleyen dans kursu eğitmeni Dilek Turan; müzik ve ritim algılama, kıvraklık, beden kontrolü, bayan el kol ve bacak hareketlerinde estetik ve zarafet konularını her dansa otomatik olarak adapte etmeyi ve bunu da tüm öğrencilerine öğretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Öğrencilerinin oryantal öğrenmesinden çok kendini geliştirmesini ve vücudunu tanımasını hedefleyen eğitmenimiz halen dans tutkunu yetişkinleri ve gençleri eğitmektedir.

Uzmanlık Alanları

Arap ve Mısır Oryantal
Hint Dansı
Ring Ringa
Ritim Dansları
Roman ve Ağır Roman Dansları
Dans Kursu Beylikdüzü Royal Dans

Çağrı Merkezi

Yol Tarifi Al

Mustafa Kurdoğlu Cad. No:2 Beylikdüzü OSB
Beylikdüzü / İstanbul

dans akademi beylikdüzü