Hale Uygur

Bir kere Küba sokaklarında bu dansa aşık olanlardanım tabi ki. Gelir gelmez de salsa kursu araştırdım. Dans Akademi salsa kursu hakkında olumsuz bir şikayet hiç görmedim ve aksine bir çok kişi salsa eğitimi almam için burayı tavsiye etti. Küba sokaklarında gördüğüm gibi dans edebiliyorum artık. Herkese teşekkürler

 

Işık Pare

Salsa kursu yorumları ve şikayetleri sayesinde en doğru kursu tercih ettiğimizi düşünüyoruz. Unutulmaz bir deneyim oldu. Önceleri salsa dansı ederken kendim ile ilgili şikayet ettiğim konular vardı ve artık hepsine çözüm buldum. Salsa derslerimiz çok eğlenceli geçti. Dans hocalarımıza teşekkürler.

 

Mine Tonguç

Yıllardır öğrenmek isteyip dans kurslarına gidemediğim salsa dansını tavsiye ve önerileriniz ile sayenizde öğrendim. Dans Akademi salsa kursu için en iyi dans eğitmenleri ile çalışarak salsa dersleri içinde doyasıya uygulama ve pratik yapma fırsatı buldum. Sizlere teşekkür ediyorum.

 

Hakan Taşçı

Partnerim olmadan salsa kursu için kayıt yaptırmak ve bu dansı öğrenip öğrenmeme tereddütüne sahipken Dans Akademi bana şehrimdeki en iyi salsa kursu ile tanışma fırsatını verdi. Şimdi salsa dansını profesyonel platforma taşıyorum. Salsa kursu önerisi isterseniz dans akademiyi seçin derim.