Dans Organizasyon Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Sizin İçin Her Detayı Düşünüyoruz…Dans Akademi Dans Organizasyon

Dans Akademi, dans okullarını bünyesinde toplamakla kalmıyor, aynı zamanda organizasyonlarınızın hazırlık sürecinde yanınızda yer alıyor. Bayi ve şirket açılışlarına özel şovlar, kutlamalarınız için dansçı temini, istediğiniz müzikte istediğiniz dansın koreografisi ve daha nicesi dans kurslarında sizi bekliyor! Dans organizasyonları için ihtiyacınız olan her şey sunuluyor.

Dans Organizasyon Dans Akademi ile alanında uzman danışmanlar, dansçılar, sanat direktörleri, fotoğrafçılarla birlikte eşsiz ve kaliteli hizmetler alacaksınız. Türkiye’nin dansa bakış açısını değiştiren eğitim merkezleri ile dans organizasyonu ve etkinliklerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

Neler Yapıyoruz? En Çok Tercih Edilen Dans Organizasyon Merkezi

 • Dans gösterileri
 • Şovlar
 • Özel koreografiler
 • Parti hazırlıkları
 • Müzik düzenleme
 • Toplantı etkinlikleri
Organizasyon

Bayi ve fuar açılışlarına özel dans organizasyon şovları, süsleme, müzik, fotoğraf çekimleri ve animatör desteği.

Parti & Kutlama

Düğün, nişan, doğum günü ve partileriniz için istediğiniz yaş grubuna özel gösteriler, oyunlar ve süslemeler.

Toplantı

Bayi toplantılarınız için dans organizasyon sahne tasarımı, ses ve ışık kurulumu, fotoğraf ve video çekim hizmeti.

Gösteri Hazırlama

Resmi bayramlarda ve özel günlerde dans organizasyon koreografi, kostüm ve dekor hazırlama, fotoğraf çekimleri.

Koreografi & Müzik

Dans organizasyon koreografi hizmeti ile mix müzik hazırlama, ses sistemi kurulumu, DJ performans sunumu.

Organizasyon Dans Akademi’den Sorulur…

Açılışlarınızın, fuarlarınızın, düğünlerinizin, partilerinizin ve gösterilerinizin profesyonel ellerden çıkmasını ister misiniz? İstediğiniz türde, istediğiniz yaş grubuna özel dans koreografileri, animasyon gösterileri ve dansçı grupları için size en yakın dans kursunu arayın! Dans organizasyon desteği ile açılış organizasyonu, parti organizasyonu, kutlama organizasyonları ve gösteri hazırlama desteği ile kaliteli etkinlikler hazırlayabilirsiniz.

Dans organizasyonları için ihtiyacınız olacak; dans gösterileri, süsleme ve koreografi, özel dans şovları ve özel dans koreografileri uzman ekiplerle size sunuluyor.

Sahne ve podyum tasarımları, ses ve ışık kurulumu, fotoğraf ve video çekimleri, dansçı hostes temini ve diğer dans organizasyon aşamalarınızın tamamında profesyonel bir ekiple çalışacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın…

Referanslar

Foto Life
Tatil Home
İklimplus
İklimsa
Franke
Samsung

Yorumlar

 • Çocuklarımızın doğum günü için dekor ve animasyon ekibine ihtiyacımız vardı. İnternette dans organizasyon tavsiyeleri ve yorumlarını okuduk. Dans Akademi’den hizmet almaya karar verdik. Dans Akademi dansçıları ve dekorasyon ekibi istediğimiz düzenlemeyi yaptılar. Çocuklar gösterileri çok beğendiler. Tüm ekibe teşekkürler.

  Doğuş Eğilmez
 • Fuar açılışımızda kahve firmamıza özel dans koreografisi istedik. En çok tavsiye edilen dans organizasyon Dans Akademi ekibi markamızın tarihine ve bugününe özel bir şov hazırladı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  Zülfikar Sağdıç
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi dans organizasyon İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası dans organizasyon Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası dans organizasyon Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara dans organizasyon Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa dans organizasyon Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir dans organizasyon Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit dans organizasyon Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya dans organizasyon Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Dans Organizasyon!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla