Sakin ve Huzurlu Bir Hayatın Yolu… – Yoga

İş ve hayat koşuşturmasını bir kenara bırakarak daha sakin bir yaşama adım atmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Yoga kursu ile sağlıklı bir hayat sizi bekliyor. Ruhsal ve fiziksel sorunlarınızla başa çıkmanın en etkili yolu olacak Yoga kursları ile vakit kaybetmeden tanışın…

Kökeni Hindistan’a dayanan, ruhsal ve bedensel huzuru bulmaya yönelik bir felsefe olan Yoga, kendinizi tanımanıza ve hayata farklı bakmanıza olanak sunacak. Yoga sayesinde canlı cansız her şeye sevgi besleyeceksiniz. Dans kursu bünyesinde yer alan yoga kursları ile hayatınıza kalite katacaksınız.

Neden Yoga Kursu?

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Eğitim sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Dans kursları ve özel derslere katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki dans eğitiminde telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi lokasyonda dans kursları.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Bedeninizi Kontrol Altına Alın… Yoga Kursu

Hem bedeninizi hem de nefesinizi kontrol etmeyi öğreneceğiniz, kan basıncınızı ve dolaşım sisteminizi düzene sokacak, sinir sistemi sorunlarını çözecek, depresyon durumlarını ortadan kaldıracak muhteşem bir yöntem ile karşı karşıyasınız! Yoga kursu sayesinde hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız!

Düzenli bir yoga kursu programı ile 2 – 3 ayda tek başınıza Yoga yapıyor seviyesine ulaşır, dayanıklılığınızı ve sınırlarınızı keşfedersiniz. Yoga’ya bir kere başladığınızda hayatınızın vazgeçilmezi olacağını söylememize gerek yok herhalde…

Dans Akademi eğitimlerinden olan yoga kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz dans kursu fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Yoga kursu sayfasına bakanlar pilates kursu sayfasını da incelediler!

Yoga kursu fiyatları ortalama 200 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına, özel yoga kursu olarak alınıp alınmamasına göre 150 ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel yoga kursu fiyatları için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Yoga, içerisinde pek çok tekniği barındıran ve uzun bir sürede öğrenilen yaşam felsefeleri arasında yer alır. Dolayısıyla yoga kursu 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanamaz. Yoga yapmak isteyen kişi, bu felsefeyi yaşamına adapte ettiği sürece daha çok bilgi edinecektir.

Yoga kursunda verilen eğitim minimum 2 ay ile 4 ay arasında değişmektedir. Bazı yoga kursları eğitim takvimlerini 6 ay ile 1 yıl arasında düzenleyebilmektedir. Güncel yoga kurs süreleri için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Başlangıç sürecinde yoganın temel tekniklerini öğreneceğiniz yoga kursları boyunca eğitmeninizin komutuna göre daha ileri seviyelere geçebileceksiniz. Yoga kursuna terapi amaçlı gelen tüm kursiyerler kısa sürede kendilerini geliştirebilecekleri gibi şifalı yoga, Yin yoga, nefes çalışmaları, güç egzersizleri gibi teknikler de öğrenebilecektir.

Yoga kursunda öğrenecekleriniz geleneksel yoga teknikleriyle de pekiştirilecektir. Yoga kursları, 3-7 yaş arası çocuklar için de çalışma programları içermektedir. Yoga kursunda neler öğreneceğiniz hakkında güncel bilgiler almak isterseniz danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Hamileler için dolaşım sistemini güçlendiren ve ağrıları, duruş bozukluklarını ortadan kaldıran hamile yogası karın kaslarının rahat çalışabilmesine olanak tanımaktadır. Doğum anında yaşanan stresi minimum seviyeye indiren hamile yogası anne adayının kendini rahat bırakabilmesi ve kolay doğum yapabilmesi için son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir doğum öncesi meditasyon yöntemi haline gelmiştir. Hamile yogası fiyatları ve ders programı hakkında güncel bilgi almak isterseniz danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Günümüzün en çok tercih edilen meditasyon yöntemlerinin başında gelen yoga, Hindistan kökenli bir yaşam felsefesi olarak tanımlanmaktadır. Yoganın amacı, kişiye huzur ve mutluluk verebilmek, stresten ve kötü enerjiden uzaklaşmasını sağlayabilmektir.

Çoğu zaman dini bir inanış biçimi olarak tanımlanan yoga bu tanımdan uzaktır. Yoga, insanın kendisini ve evreni en derin duygularla tanıyarak iyiliğe ve sevgiye yönelmesidir. Yoga kursları da insanın kendisini ve evreni keşfetmesini sağlamaktadır.

En Popüler Yoga Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar

Yorumlar

 • Eşimin ısrarı ile başladığım yogayı bırakamaz hale geldim. Sağlıklı bir yaşamın sırrı bence yogada saklı. Size de tavsiye ederim.

  Adem Candan
 • Yoga’ya Dans Akademi eğitmenim ile başladım ve 1 yıla yakın bir süredir yapmaktayım. Eğer siz de hayatınızı daha sakin bir yöne çevirmek istiyorsanız yogayı denemelisiniz.

  Leyla Batur
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Türkiye Genelinde Eğitim – Her Yerde Dans!

Başta İstanbul olmak üzere Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası’nda Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara’da Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa’da Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir’de Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit’te Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Muğla’da Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yoga kursu hizmetlerimizi vermekteyiz.

Nerelerdeyiz? – Yoga Kursları

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla
Kurs Fiyatları

Ortalama kurs fiyatları, ders saatlerine göre belirlenecek programlar.

[popuppress id=”31839″]

Kurs Süresi

Yaşam felsefeniz haline gelecek, bırakamayacağınız yoga dersleri.

[popuppress id=”31838″]

Hamile Yogası

Doğumu kolaylaştıracak, duruş bozukluklarına iyi gelecek hamile yogası.

[popuppress id=”31836″]

Neler Öğreneceksiniz?

Temel ve ileri eğitimlerle teknik bilgi ve uygulama pratiği edineceksiniz.

[popuppress id=”31837″]

Yoga Nedir?

Yoga zihninizi ve bedeninizi arındıracak, yaşam felsefeniz olacak.

[popuppress id=”31835″]

Videolar