Quick Step Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Hızlı Adımlar, Neşeli Ritimler… – Dans Akademi Quick Step Kursu

İngiltere’nin dans kültürüne kazandırdığı Quick Step, hızlı ve neşeli ritmi, canlı ve kusursuz adımları ile eğlenceli bir dans. Salon dansları içinde en keyiflilerden biri olarak yaratıcılığa ve doğaçlamaya açık olmasıyla zenginleşmiştir. Kolay öğrenilen Quick Step bir dönemi kasıp kavurmuştur. Günümüzde Quick step kursları bu eğlenceli dansı sizlere öğretmektedir.

Quick step kursu Dans Akademi sayesinde Quick step öğrenmek çok kolay. Eğer siz de Quick Step dansının nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız tam yerine geldiniz. Quick step dans kursları eğitmenleri, temel ve ileri düzeyde dersler ile bu zengin kültürü tanımanızı sağlayacak. Haydi, quick step kursu ile herkes piste!

Neden Quick Step Kursu? En Çok Tercih Edilen Quick Step Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Quick step kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Quick step kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki quick step kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede quick step kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta quick step kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Aman Dikkat, Başımız Dönecek! Quick Step Kursu Dans Akademi!

Hızlı dönüşler, zıplamalar, ayak hareketleri içeren Quick Step dansı, farklı yaş grupları için düzenlenerek daha kolay hale getirilmiştir. Eğer gençseniz daha zor figürlerle karşılaşacakken yaşınız ilerlediyse sizi zorlamayacak hareketleri yapacaksınız. Böylece Quick Step kursları ile 1 – 2 ay içinde kendi seviyenizde dans etmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Tempolu yürüyüş ve duruş hareketleri, kıvraklık ve akıcılık gerektiren figürleri ile Quick Step yapmayı çok seveceksiniz.  Quick Step kursu ile partnerinizle bir bütün olarak zarif bir şekilde dans edecek, vücudunuzu geliştirecek ve dayanıklılığınızı artıracaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve Quick Step dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Quick Step Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Quick step kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den quick step eğitimi alabilirsiniz.

Quick step​ kursu fiyatları ortalama 120 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 200 TL arasında değişmektedir. Quick step kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kurs merkezlerini aramanız gerekmektedir.

Quick step kursları için kayıt yaptıracak olanların en çok merak ettiği konulardan biri de quick step kursu süresidir. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen quick step dersleri kapsamında bir veya bir buçuk aylık eğitim süreçlerinde quick stepin incelikleri öğretilebilmektedir. Bu süreci hızlandıran kişisel alıştırmalar ve pratik uygulamalar da dansçıların kabiliyetlerini pekiştirmesine zemin hazırlamaktadır. Quick step dans kursu öğrenci yeteneklerine göre farklı grup süreleri de ayarlayabilmektedir.

Genellikle çiftlerin birbirleriyle uyumlu kıyafetleri tercih ettiği dansta hareketli kısıtlamayacak elbiselere ve elbiselerle uyumlu ayakkabılara yer verilmektedir. Özellikle etekleri uçuşan tasarımlar ve rahat ayakkabılar dansın atmosferini yansıtmaktadır. Elbiseleri zenginleştiren sim ve tül detayları da tercih edilebilmektedir. Erkekler kıyafet seçiminde pantolon-ceket takımlarına öncelik tanıyabildiği gibi klasik ayakkabılara ve mendil detayına öncelik tanıyabilmektedir. Quick step kursu kıyafetleri hakkında detaylı bilgiyi eğitmenlerinizden alabilirsiniz.

Quick step kursları süresince de öğrenciler rahat hissedecekleri kıyafetler giyerler. Quickstep kurs fiyatları hakkında bilgi alıp hemen kayıt yaptırmak istiyorsanız danışmanlarımız bir telefon uzağınızda yer alırlar.

Dans hareketli olması bakımından farklı eğitim süreçleri içerebilmektedir. Genç çiftler daha hareketli koreografiler hazırlayabildiği gibi orta yaşlı çiftlerin hareketleri daha ağırdır. Her yaştan dansçının katılım gösterebileceği quick step kursu için beden farklılıkları önem taşımamaktadır. Dansı ve quick step’i seven herkes quickstep kursları için kayıt yaptırabilir.

Quick step kursu için kayıt yaptıracaklar bu dansın nasıl bir dans olduğunu merak etmektedirler. Ritmik hareketlerle geliştirilmiş bir dans olan quick step dansı, zıplamalar ve çiftlere özgü dönüş teknikleriyle kendi döneminin popüler dans türlerinden biri haline gelmiştir. Genç ve orta yaşlı dansçılara farklı figür tekniklerinin hızlı ve yavaş ritimlerle öğretildiği dans, daha ileri yaş gruplarına da hitap edebilmektedir.

Foxtrot türünün içerisinde üretilen dans adından da anlaşılacağı üzere harekete dayalıdır. Canlı figürleri ve eğlenceli ritmi ile çiftleri neşelendiren bir dans olan quickstep gruplar halinde oynanan türler arasında yer almaktadır. Yaratıcılık özelliği nedeniyle geliştirilmeye açık dans türlerinden biri olan quick step dansında 4 vuruş, 50/52 dakika gibi ritim özellikleri tercih edilmektedir. Şase adımlardan oluşması dansa kendine has bir duruş kazandırmıştır. Quick step kursları ile bu dansı daha hızlı öğrenmek mümkündür.

En Popüler Quick Step Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • İnternetten quick step kursu şikayetleri ve yorumlarına baktım. Dans akademide karar kıldım. Quick Step çok keyifli bir dans. Başlarda zorlansam da şu an ileri düzeyde dans ediyorum diyebilirim. Eğitmenlerime teşekkürler.

  Melike Karakuş
 • Denemediğim dans türlerinden olan Quick Step’i Dans Akademi sayesinde öğrendim. Çok hareketli ve eğlenceli olan bu dansı size de tavsiye ederim. Quick step tavsiyesi olarak Dans Akademi’yi öneririm.

  Sema Demir
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi quick step kursları İstanbul, Ankara ve İzmir quick step kursu başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası quick step kursları Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası quick step kursları Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara quick step kursları Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa quick step kursları Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir quick step kursları Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit quick step kursları Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya quick step kursları Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Quick Step Kursları!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla