Pilates Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Bedeninize Kulak Verin – Dans Akademi Pilates Kursu

Kontrol bilim olarak adlandırılan, bedenin dengede ve zinde tutulmasına dayalı Pilates ile hayatınızın felsefesini değiştireceksiniz. Hem sağlıklı hem de eğlenceli ve benzerlerine göre daha kolay hareket edebileceğiniz Pilates kursu sayesinde vücudunuzun dilinden konuşacaksınız.

Pilates kursu Dans Akademi Her yaşa ve bünyeye uygun olan Pilates kas sisteminizi kuvvetlendirmeye yönelik bir egzersiz sistemi olduğu için hayata daha sağlıklı ve mutlu bakmanızı sağlayacak. Yorucu olmayan hareketleri ile siz de düzenli bir spor sistemine kavuşacaksınız. Dans kursları bünyesinde verilen eğitimlerden olan pilates kursları kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmanızı sağlayacak.

Neden Pilates Kursu? En Çok Tercih Edilen Pilates Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Pilates kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Pilates kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki pilates kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede pilates kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta pilates kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Daha Güçlü, Daha Esnek Bir Vücut İçin Pilates Kursu Dans Akademi!

Kaslarınızı güçlendirmeye yönelik çalışan ve daha fit bir görünüm kazandıran Pilates kursu ile uzun vadede kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Esneklik kazandıran ve özgüveninizi artıracak derslerde uzman eğitmenleriniz ile zayıf noktalarınızı da öğrenmiş olacaksınız. Pilates kursları sayesinde hayata bakış açınızı değerlendireceksiniz.

Özellikle kilo vermek istiyorsanız Pilates, egzersiz ve kardiyo çalışmaları ile size tam destek verecek. Pilatees kursları deneyimli kadrosu sayesinde siz de hayalinizdeki pilates kursu kalitesine kavuşacaksınız.

Dans Akademi eğitimlerinden olan pilates kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz dans kursu fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Pilates Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Pilates kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den pilates eğitimi alabilirsiniz.

Pilatesi doğru bir teknikle yapabilmek için 6 farklı prensibi göz önüne almak gereklidir. Bu prensipler konsantrasyon, merkezleme, kesinlik, hareketin akıcılığı, kontrol etme ve nefes olarak bilinmektedir. Pilatesin kurallarına uyarak, eğitmeniniz eşliğinde siz de pilates yapabilirsiniz. Pilates kursları size daha programlı ve sağlıklı bir yaşam sunar. Pilatesin kuralları hakkında detaylı bilgiyi eğitmenlerinizden alabilirsiniz.

Pilates kursu için kayıt yaptıracak olanların aklındaki en önemli soru pilates kursuna kimler katılabilir sorusudur. Pilates kursuna herkes katılabilir. Vücudunda rahatsızlıkları bulunan bir kişi, iyi bir eğitmen eşliğinde pilates yaparak bu vücut problemlerini minimum seviyeye indirebilmektedir.

Eğer ciddi bir eklem probleminiz varsa ya da yeni ameliyat olduysanız pilates size göre bir spor değildir. Pilates kursu katılımcılarının herhangi bir fiziki problemlerinin olmaması gerekir.

Pilates kursu süresi eğitiminizin düzeyi ile doğru orantılıdır. Minimum 10 maksimum 50 derste tamamlanan pilates kursları ile istediğiniz vücut ölçülerine ulaşabileceğiniz gibi sağlam bir kemik sistemi inşa edebilirsiniz. Pilates kursuna her yaştan katılımcı seviye ve kilo ağırlığı göz önüne alınmaksızın katılım gerçekleştirebilir. Pilates kurs süreleri aynı zamanda yaşınıza, kilonuza, fiziki elverişliliğinize göre belirlenebilir.

Pilates kursu ile vücudunuzun kas sistemi güçlenir. Bunun yanı sıra fazla yağların yakılma süreci de hızlanarak istediğiniz vücut ölçülerine ulaşma olanağınızı artarır. Pilates kursu kilo vermenize yardımcı olmanın yanı sıra omurgası güçlü bireyler yetiştirir. Aynı zamanda pilatesin kasların uzamasına yardımcı olduğu da bilinmektedir. Pilates ile zayıflamak isteyenler konu hakkında güncel bilgileri danışmanlarımızdan alabilirler.

Pilatesin yararları saymakla bitmez aslında. Pilates kursu vücudun kas sistemini güçlendirerek ileri yaşlarda meydana gelebilecek kemik erimesi, sakatlıklar ve fıtık problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Özellikle stres ve kaygı gibi ruhsal sıkıntıları ortadan kaldırması nedeniyle de tercih edilen patates vücudun mutluluk hormonu salgılamasına imkan tanır.

Günümüzde iş yaşamıyla birlikte gelen dengesiz vücut problemlerini kısa sürede tedavisi eden pilates metabolizmanın hızlı çalışmasına olanak tanıyarak yaşlanma sürecinde kemik ağrılarınızı minimum seviyeye indirmektedir. Dans Akademi pilates kursları sayesinde sizler de bu yararları görebilirsiniz.

En Popüler Pilates Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Pilatesle 2 sene önce tanıştım ancak son birkaç aydır tam olarak yaptığımı söyleyebilirim. Pilates kursu şikayetleri ve yorumları arıyorsanız bence dans akademinin öğrencileriyle konuşmalısınız. Hepimiz çok memnunuz.

  Buse Güzel
 • Pilatese başlamadan önce spor salonuna gidiyordum ancak düzenli bir spor hayatım yoktu. İnternetten pilates kursu yorumları ve tavsiyelerini araştırdım. Dans Akademi hakkında hiçbir şikayet görmedim. Bence siz de Dans Akademi’ye gelin.

  Semih Rahmi Varlık
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi pilates kursları İstanbul, Ankara ve İzmir pilates kursu başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası pilates kursları Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası pilates kursları Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara pilates kursları Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa pilates kursları Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir pilates kursları Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit pilates kursları Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya pilates kursları Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Pilates Kursları!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla
%100 Öğrenme Garantisi

Pilates kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Pilates kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki pilates kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede pilates kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta pilates kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Videolar