İlk Dansınız Eşsiz Olsun… – Düğün Dansı

Yeni bir hayata adım attığınız düğün gecenizde muhteşem bir dansla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Düğün dansı kursu sayesinde size özel koreografiler ve müziklerle unutulmayacak bir performans sergilersiniz. Vals, rumba, salsa, bachata, cha cha cha, zeybek ve dilediğiniz her dansı düğününüzde yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden alacağınız düğün dans dersleriyle adeta profesyoneller gibi pistlerde süzüleceksiniz. Eşinizle birlikte eşsiz bir deneyim yaşarken klasik düğün dansları algısından da sıyrılmış olacaksınız. Düğün dans kursu için elinizi çabuk tutmalısınız.

Neden Düğün Dansı Kursu?

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Eğitim sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Dans kursları ve özel derslere katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki dans eğitiminde telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi lokasyonda dans kursları.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Konuklarınızı Büyüleyin…Düğün Dans Kursu

İstediğiniz şarkıda gönlünüzce dans edeceğiniz, gecenizi güzelleştirecek ve unutulmaz kılacak düğün dansları için 1 ayınızı düğün dansı kursları için ayırsanız kafi. Zamanı olmayanlar için 2 saatlik dersler bile hazırlanıyor, yeter ki sahneye istekli çıkın…

Sıcacık ve hareketli salsa, asaletinizi yansıtacak vals, tutkunuzu gösterecek tango, hepsi de düğün dansı için ideal. Kim bilir belki de yeteneklerinizi açığa çıkararak dans etmeye devam edeceksiniz. Unutulmaz bir düğün dansı için profesyonel eğitmenlerle çalışın.

Elinizi çabuk tutun ve düğün dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Düğün dansı kursu sayfasına bakanlar vals kursu sayfasını da incelediler!

Düğün dans kursu için ortalama ders süresi 4 – 6 saattir. Bu süre dans kurslarının hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir. Düğün dansı müzik seçimi de ders sürelerinizi etkileyecektir. Uzun bir şarkı ile sahneye çıkmak isterseniz ders saatleriniz de artacaktır. Detaylı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Dans Akademi dans kursları kapsamında yer alan parça seçimi sizlere uygun şarkının belirlenmesine yardımcı olabilmektedir. Çiftler için özel bir önemi olan parçaların, hareketli ve yavaş şarkıların, toplu dans kavramına uygun müziklerin seçilebildiği kurs sürecinde herkese hitap edebilecek türde müzik eserlerine de yer verilmektedir.

Gelin ve damat adayının seçtikleri parça eşliğinde dans edebilecekleri kurs sürecinde amaç, hem misafirlerin hem de çiftlerin hiçbir zaman unutamayacağı bir ana tanıklık etme olanağının sağlanmasıdır. Parça seçimi, düğün dansı kursları hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalardan biri olup, isteklerinize göre şekillendirilebilecek süreçler dahilindedir. Ayrıca ders süresi de düğün dansı müziği seçiminde çiftlere yön vermektedir. Provalar için kısa bir süresi kalmış olan gelin ve damat adaylarının uzun müziklerle çalışmaması söz konusudur.

Düğününüz yaklaştı. Gelinliğiniz, mekan seçimi, davetliler, sürprizler, makyajınız, kısacası hayallerinizi süsleyen her şey tamamlandı sayılır. Peki düğün dansı seçiminizi yaptınız mı?

Genellikle dans etmeyi bilmeyen veya düğün dansı için bir hazırlık yapmamış çiftler romantik şarkılarda bildikleri kadar dans ediyorlar. İstedik ki siz, düğün dansınız ile konuklarınızı büyüleyin, aşkınızı ölümsüz kılın ve tabii eğlencenin tadını çıkarın.

Düğün için seçtiğimiz en güzel danslar mutluluğa adım adım yaklaşan çiftlerimize ve tüm dans tutkunlarına geliyor. Tango, Cha Cha Cha, Swing, Rumba, Vals, Zeybek en çok tercih edilen danslar olarak biliniyor. Dans Akademi düğün dans kursları sayesinde bu önemli geceye profesyonelce hazırlanmanızı sağlıyor.

Tercih edeceğiniz düğün dansı türüne göre zorluk seviyesinde farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için partnerinizle birlikte sık sık alıştırma yapmalı, kendinizi geliştirmeye istekli olmalısınız. Böylece düğün dansınız tüm misafirlerinizi etkiler.

En zor düğün dansı türlerinden biri olarak bilinen cha cha ve salsayı, Dans Akademi eğitmenleriniz tarafından verilen kurslarla pekiştirebilmektesiniz. Fiziki elverişliliğinize ve istediğiniz şarkıya göre de düğün dansınızın zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak karar vermeniz gerekenler kıyafet ve mekan seçimidir. Düğün kıyafetlerinizin seçiminin dansınızın genel hatlarını belirleyeceği de söylenebilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen dans türlerinden cha cha ve salsa için daha özgün gelinlikler söz konusu olabildiği gibi tango havasına uygun, ağır ve sade gelinlik/damatlık modellerine de göz atmanızda yarar olacaktır.

Düğün dansı için kursa gitmeye karar veren çiftler dans ayakkabılarını kurs süresince yanlarında getirmeli, düğün konseptine uygun giriş, çıkış, dans pistine geliş gibi ana etmenleri uzman ekiplerle görüşmelidir. Dans eğitmenlerinin bilgilendirilmesinin önem taşıdığı bu süreç içerisinde yapılacak hazırlıklar önceden belirlenmelidir.

En Popüler Düğün Dansı Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar

Yorumlar

 • Klasik bir düğün olsun istemediğimizden ötürü eşimle vals dersleri aldık. Düğünümüz çok keyifli oldu tabi. Siz de mutlaka düğününüzde dans edin, mükemmel bir açılış oluyor.

  Zeliha Umutoğlu
 • Ben salsa yapmayı çok istiyordum düğünümde. Sağ olsun eşim de beni kırmadı. Dans Akademi eğitmenimiz ile eğlenceli dersler geçirdik. Kendisine her şey için teşekkürler.

  Enise Tamir
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Türkiye Genelinde Eğitim – Her Yerde Dans!

Başta İstanbul olmak üzere Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası’nda Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara’da Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa’da Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir’de Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit’te Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Muğla’da Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde düğün dans kursu hizmetlerimizi vermekteyiz.

Nerelerdeyiz? – Düğün Dansı Kursları

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla