Düğün Dansı Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

İlk Dansınız Eşsiz Olsun – Dans Akademi Düğün Dansı Kursu

Yeni bir hayata adım attığınız düğün gecenizde muhteşem bir dansla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Düğün dansı kursu sayesinde size özel koreografiler ve müziklerle unutulmayacak bir performans sergilersiniz. Vals, rumba, salsa, bachata, cha cha cha, zeybek ve dilediğiniz her dansı düğününüzde yapabilirsiniz.

Düğün dansı kursu Dans Akademi eğitmenlerinden alacağınız düğün dans dersleriyle adeta profesyoneller gibi pistlerde süzüleceksiniz. Eşinizle birlikte eşsiz bir deneyim yaşarken klasik düğün dansları algısından da sıyrılmış olacaksınız. Düğün dans kursu için elinizi çabuk tutmalısınız.

Neden Düğün Dansı Kursu? En Çok Tercih Edilen Düğün Dansı Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Düğün dansı kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Düğün dansı kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki düğün dansı kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede düğün dansı kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta düğün dansı kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Konuklarınızı Büyüleyin! Düğün Dansı Kursu Dans Akademi!

İstediğiniz şarkıda gönlünüzce dans edeceğiniz, gecenizi güzelleştirecek ve unutulmaz kılacak düğün dansları için 1 ayınızı düğün dansı kursları için ayırsanız kafi. Zamanı olmayanlar için 2 saatlik dersler bile hazırlanıyor, yeter ki sahneye istekli çıkın…

Sıcacık ve hareketli salsa, asaletinizi yansıtacak vals, tutkunuzu gösterecek tango, hepsi de düğün dansı için ideal. Kim bilir belki de yeteneklerinizi açığa çıkararak dans etmeye devam edeceksiniz. Unutulmaz bir düğün dansı için profesyonel eğitmenlerle çalışın. Düğün dansı kursu sizi bekliyor…

Elinizi çabuk tutun ve düğün dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Düğün Dansı Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Düğün dansı kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den düğün dansı eğitimi alabilirsiniz.

Düğün dansı kursu için ortalama ders süresi 4 – 6 saattir. Bu süre dans kurslarının hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir. Düğün dansı müzik seçimi de ders sürelerinizi etkileyecektir. Uzun bir şarkı ile sahneye çıkmak isterseniz ders saatleriniz de artacaktır. Düğün dansı süresi hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarını arayabilirsiniz.

Düğün müzikleri, düğün dansı kadar önemlidir. Dans Akademi dans kursları kapsamında yer alan parça seçimi sizlere uygun şarkının belirlenmesine yardımcı olabilmektedir. Çiftler için özel bir önemi olan parçaların, hareketli ve yavaş şarkıların, toplu dans kavramına uygun müziklerin seçilebildiği kurs sürecinde herkese hitap edebilecek türde müzik eserlerine de yer verilmektedir.

Gelin ve damat adayının seçtikleri düğün dansı müzikleri  eşliğinde dans edebilecekleri kurs sürecinde amaç, hem misafirlerin hem de çiftlerin hiçbir zaman unutamayacağı bir ana tanıklık etme olanağının sağlanmasıdır. Parça seçimi, düğün dansı kursları hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalardan biri olup, isteklerinize göre şekillendirilebilecek süreçler dahilindedir. Ayrıca ders süresi de düğün dansı müziği seçiminde çiftlere yön vermektedir. Provalar için kısa bir süresi kalmış olan gelin ve damat adaylarının uzun müziklerle çalışmaması söz konusudur.

Düğününüz yaklaştı. Gelinliğiniz, mekan seçimi, davetliler, sürprizler, makyajınız, kısacası hayallerinizi süsleyen her şey tamamlandı sayılır. Peki düğün dansı seçiminizi yaptınız mı? En iyi düğün dansları arasından seçim yaparak muhteşem bir şov sergileyebilrisiniz.

Genellikle dans etmeyi bilmeyen veya düğün dansı için bir hazırlık yapmamış çiftler romantik şarkılarda bildikleri kadar dans ediyorlar. İstedik ki siz, düğün dansınız ile konuklarınızı büyüleyin, aşkınızı ölümsüz kılın ve tabii eğlencenin tadını çıkarın.

Düğün dansı kursu sırasında seçilen en iyi düğün dansları ile mutluluğa adım adım yaklaşan çiftlerimiz için en uygun şekilde belirleniyor. Tango, Cha Cha Cha, Swing, Rumba, Vals, Zeybek en çok tercih edilen danslar olarak biliniyor. Dans Akademi düğün dans kursları sayesinde bu önemli geceye profesyonelce hazırlanmanızı sağlıyor.

Daha önce hiç dans etmemiş çiftler düğün dansı zor mu sorusunu soruyor. Tercih edeceğiniz düğün dansı türüne göre zorluk seviyesinde farklılıklar gözlemlenebiliyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek için partnerinizle birlikte sık sık alıştırma yapmalı, kendinizi geliştirmeye istekli olmalısınız. Böylece düğün dansınız tüm misafirlerinizi etkiler.

En zor düğün dansı türlerinden biri olarak bilinen cha cha ve salsayı, Dans Akademi eğitmenleriniz tarafından verilen düğün dansı eğitimleri ile pekiştirebilmektesiniz. Fiziki elverişliliğinize ve istediğiniz şarkıya göre de düğün dansınızın zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Düğün dansı hazırlıkları yaparken öncelikli olarak karar vermeniz gerekenler kıyafet ve mekan seçimidir. Düğün kıyafetlerinizin seçiminin dansınızın genel hatlarını belirleyeceği de söylenebilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen dans türlerinden cha cha ve salsa için daha özgün gelinlikler söz konusu olabildiği gibi tango havasına uygun, ağır ve sade gelinlik/damatlık modellerine de göz atmanızda yarar olacaktır.

Düğün dansı kursu için kayıt yapmaya karar veren çiftler dans ayakkabılarını kurs süresince yanlarında getirmeli, düğün konseptine uygun giriş, çıkış, dans pistine geliş gibi ana etmenleri uzman ekiplerle görüşmelidir. Dans eğitmenlerinin bilgilendirilmesinin önem taşıdığı bu süreç içerisinde yapılacak hazırlıklar önceden belirlenmelidir.

En Popüler Düğün Dansı Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Düğün dansı şikayetleri ve yorumları kurs merkezi seçerken bizi çok etkiledi. İnternette asılsız düğün dansı önerileri vardı. Biz dans akademide karar kıldık. Klasik bir düğün olsun istemediğimizden ötürü eşimle vals dersleri aldık. Düğünümüz çok keyifli oldu tabi. Siz de mutlaka düğününüzde dans edin, mükemmel bir açılış oluyor.

  Zeliha Umutoğlu
 • Ben salsa yapmayı çok istiyordum düğünümde. Sağ olsun eşim de beni kırmadı. Salsa kursu tavsiyeleri ve yorumlarına baktık. Dans Akademi önerilen kurslardandı. Dans Akademi eğitmenimiz ile eğlenceli dersler geçirdik. Kendisine her şey için teşekkürler.

  Enise Tamir
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi düğün dansı kursları İstanbul, Ankara ve İzmir  düğün dansı kursu başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası düğün dansı kursları Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası düğün dansı kursları Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara düğün dansı kursları Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa düğün dansı kursları Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir düğün dansı kursları Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit düğün dansı kursları Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya düğün dansı kursları Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Düğün Dansı Kursları!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla