Capoeira Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Görsel Bir Şölen! Dans Akademi Capoeria Kursu

Capoeria kursu ile tanıdığımız, Brezilya kökenli bir savunma sanatı olan Capoeira, kölelerin kendini savunmak için geliştirdikleri estetik görünüme sahip ve katı formlardan uzak olan bir spordur ayrıca. Köleler için “Özgürlüğe giden yol” olarak tabir edilen bu spor günümüzde artan taleplerle birlikte dans kurslarının ders programı içine de dahil edilmiş durumda.

Capoeria kursu Dans Akademi sayesinde savunma ve savaş sanatını öğrenebileceksiniz. Capoeira, sahip olduğu felsefe ve algı ile sizi de kendine hayran bırakacak. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerini barındıran Dans Akademi’den bu dersleri alarak hayatınıza ayrı bir renk katacaksınız. Capoeria kursları sizi bekliyor…

Neden Capoeira Kursu? En Çok Tercih Edilen Capoeira Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Capoeira kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Capoeira kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki capoeira kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede capoeira kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta capoeira kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Dansın Felsefesi Olmaz Demeyin! Capoeira Kursu Dans Akademi!

Vücutlarını silah, danslarını ile kamufle olarak kullanan Capoeira dansçıları gibi sizler de bu dansın felsefesini öğrenebilirsiniz. Geleneksel kuralları, müzikler için kullanılan enstrümanları, şarkıları ve amacını anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak. Capoeira kursları bu zamanı kısaltmanızda size yardımcı olacak.

Ne kadar esnek ve güçlüyseniz Capoeira kursu süresince o kadar hızlı öğrenirsiniz. Bu dansın ruhunu hissettikçe daha çok dans etmek isteyecek, bedeninizin geçirdiği olumlu değişimin farkına varacaksınız. Capoeira kursu sayesinde bambaşka bir hayatınız olacak.

Elinizi çabuk tutun ve capoeira dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Capoeira Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Capoeira kursu alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den capoeira kursu alabilirsiniz.

Capoeira kursları her yaştan dans severin katılımına açıktır. Çocuk veya yetişkin, kadın ve erkek fark etmeksizin gidebileceğiniz capoeira kursu vücut yapınıza uygun teknikler ve birebir ders olanakları ile sizlere geniş imkanlar sunmaktadır. Dansın en önemli özelliklerinden biri de küçük yaşlarda vücudunuzun esnek ve çevik bir görünüme sahip olabilmesidir. Capoeira dansı için yaş sınırı bu nedenle yoktur. Yaşa göre capoeira faydaları da değişmektedir. Bu nedenle kursa başlamadan önce eğitmeninizden bilgi almanız sağlıklı olacaktır. Capoeira kursu için herkes kayıt yaptırabilir.

Capoeria kursu için yaş sınırı olmaması bu dansın ve kültürün hayatınızın bir parçası olmasını sağlayabilir. Capoeira kursu için dilediğiniz yaşta kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedenin ve ruhun belirli bir disiplin dahilinde harekete geçmesi esasına dayanan capoeira dansı, vücudun çalışma işlevi göstermeyen kaslarını da fiziksel olarak güçlendirmektedir. Çeşitli teknik ve uygulamalar sayesinde esnek bir vücut tipine sahip olmanızı sağlayan dans aynı zamanda savunma sanatı olarak da yapılmaktadır. Capoeira kursları da bu dansı ve kültürü size teknikleriyle öğretmektedir.

Kol ve bacağın elastiki yapısını destekleyen, kondisyon artışına imkan tanıyan ve bedeninizi dansla birleştiren capoeira, zayıflamak için de tercih edilebilen bu dans türüdür. Capoeira teknikleri nasıl kilo vereceğinizi de belirlemektedir bir nevi. Capoeira kursu sizlere Capoeira faydaları hakkında detaylı bilgi verecektir.

Capoeira teknikleri birbirinden farklıdır. Seri hareketler, düşürme hareketleri, defans hareketleri, atak hareketleri gibi pek çok teknik uygulamanın yer aldığı dansta size verilecek kurs hizmeti iyi bir capoeira dansçısı olabilmenizi sağlamaya yöneliktir. Capoeira kursu sizlere bu teknikleri öğretecektir.

Bu nedenle hem kendinizi savunacağınız hem de dans becerilerinizi geliştirebileceğiniz capoeiranın tüm tekniklerini öğrenmeniz mümkün hale gelecektir. Dansın modernize edilmiş pek çok uygulamasını gösterebilecek konuma ulaşacağınız dans kursu süresince vücudunuzun dansa göre şekil aldığını fark edebileceksiniz. Capoeira teknikleri sayesinde muhteşem bir felsefe öğreneceksiniz. Capoeira kursları sayesinde başarılı bir dansçı olacaksınız.

Capoeira kursu için kayıt yaptırmak isteyenlerin aklındaki ilk sorulardan biri capoeira kursu tehlikeli midir sorusudur. Görünüm itibariyle zor ve tehlikeli bir spor izlenimi taşıyan Capoeira, öğrenilmesi ve profesyonel ekiplerle çalışılması halinde hiçbir tehlike barındırmamaktadır. Bedene hakim olunması esasına dayanan dansta, zorluk düzeyine bağlı olarak tehlike kavramından söz edilebilmektedir. Ancak kişisel teknik ve uygulama çalışmalarıyla bu durum ortadan kaldırabilmektedir. Capoeira kursları yaşa göre capoeira ders içeriklerini belirlediği için herhangi bir tehlike yaşamazsınız. Ne kadar zamanda öğrenilir olduğuna ise kişisel gelişiminizi gözlemleyerek karar verirsiniz.

Capoeria, uzun süreli çalışma tekniklerini kapsaması nedeniyle capoeira kursları tarafından geniş bir programla verilir. Uzmanlar, dansı öğrenebilmenin en az 20-25 haftalık süreçleri kapsadığı üzerinde durmaktadır.

Bu süreci hızlandıracak uygulamalar, kişisel gelişim düzeyinizle de ilişkilidir. Zorlu tekniklerin alıştırma yapılarak pekiştirilmesi, kurs sürecini olumlu hale getirecektir. Yaş sınırı olmayan eğitimlerde öğrenme süreniz kabiliyetlerinize göre değişir. Capoeira kursu ne kadar sürer sorunuza eğitmenleriniz yanıt verecektir.

En Popüler Capoeira Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Merak ile başladığım Capoeira hayatımda vazgeçilmez bir yere sahip oldu. Eğitmenlerimizin ve dansçı arkadaşlarımızın uyumu ile kısa sürede bu dansı öğrendim. Capoeira kursu önerim dans akademi olacak.

  Polat Yoldaş
 • Capoeira ile üniversite hayatımda tanıştım. En çok tavsiye edilen capoeira kursu Dans Akademi eğitmenleri sayesinde şimdilerde kendimi geliştiriyorum. Gerçekten bu dansın felsefesini anlamayan kimse başarılı olamaz. Eğer azimliyseniz deneyin derim.

  Zeki Zerrin
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi capoeira kursları İstanbul, Ankara ve İzmir capoeira kursu başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası capoeira kursları Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası capoeira kursları Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara capoeira kursları Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa capoeira kursları Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir capoeira kursları Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit capoeira kursları Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya capoeira kursları Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Capoeira Kursları!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla