Bolero Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Doyasıya Dans Etmenin Keyfini Yaşayın! – Dans Akademi Bolero Kursu

İspanya topraklarında çıkan ve Amerika’da gelişen Bolero, yavaş ve estetik hareketleri, Rumbaya benzeyen adımları, müziğindeki ince perküsyon efektleri ile kanınızı kaynatacak bir dans! American Style dansların tipik özelliğini taşıyan Bolero dansı, farklı olmak isteyenlerdenseniz tercihiniz olabilir. Bolero dans kursları ile bu dansı tanıyabilirsiniz. Bolero kursu sayesinde yeteneklerinizi fark edebilirsiniz.

Daire içinde ve ayakların belirli bir eksen üzerinde ileri-geri dönüşlerle yapılan Bolero dansı, vücudun ani yükselişleri, düzgün yapısı ile başlı başına bir öğreti. Romantik havası içinde partnerlerin arasındaki harika uyumu gösteren Bolero dansı, yavaş temposu ve melodileri ile aşkın dansı olarak da bilinir. Bolero kursları ise merak ettiğiniz bu eğitimi sizlere öğretecektir.

Neden Bolero Kursu? En Çok Tercih Edilen Bolero Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Bolero kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Bolero kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki bolero kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede bolero kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta bolero kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Aşkınızın Zarafetini Dans Pistlerine Taşıyın! Bolero Kursu Dans Akademi!

Salon Dansları arasında yer alan Bolero’yu profesyonel olarak değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 4 – 6 aylık bir süreçte Bolero kursları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Düğün dansları arasında çiftlere önerilen türlerden biri olarak Bolero, 6 – 7 derslik bir Bolero kursu programıyla kolayca sahnelenebilir.

Ağır temposu ve romantik havası ile dans etmenin keyfini sınırsızca yaşayacağınız Bolero dansı ile kendinizi hemen geliştireceksiniz. Kadınların kıvraklığını ve güzelliklerini daha iyi sergileyen ve erkeklerin yönetim gücünü gösteren Bolero’nun büyüsüne siz de kapılacaksınız. Bolero kursu ile dans ritimlerini hissedeceksiniz.

Elinizi çabuk tutun ve bolero dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, geç olmadan kaydınızı yaptırın! Bolero kursu sizleri bekliyor…

Bolero Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Bolero kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den bolero eğitimi alabilirsiniz. Bolero kursu fırsatlarını kaçırmayın!

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Düğün dansı olarak eşimin beni zar zor ikna ettiği boleroya bağlandım diyebilirim. Düğünden sonra da birkaç ay ders aldık. Şimdi başka bir dansa başlamayı düşünüyoruz. Bolero kursu önerisi olarak size dans akademiyi tavsiye ederim.

  Ahmet Yaman
 • Eşimle birlikte salsadan sonra bolero kursuna gittik. Dans Akademi eğitmenleri sayesinde bir güzel dans daha öğrenmiş olduk. Hala evde müzik açıp dans ediyoruz. Bolero kursu önerisi arıyorsanız dans akademiyi tavsiye edebilirim.

  Zehra Tartık
Türkiye'nin En İyi Dans Kursu - Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Her İlde Dans Kursu Merkezleri

81 ilde 100’den fazla dans kursu ile dansa gönül veren herkese kaliteli eğitimler.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

İstanbul Ankara İzmir +30 İl – 100 Yetkili Dans Eğitim Merkezi

Dans Akademi bolero kursları İstanbul, Ankara ve İzmir  bolero kursu başta olmak üzere Türkiye genelinde +30 ilde 100 yetkili dans eğitim merkezi olarak; Anadolu Yakası bolero kursları Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Altunizade, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Batı Ataşehir, Yeni Sahra, İçerenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Caddebostan, Erenköy, Şaşkınbakkal, Fenerbahçe semtlerinde; Avrupa Yakası bolero kursları Taksim, Cihangir, Nişantaşı, İstiklal, Galata, Karaköy, Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe, Etiler, Beşiktaş, Levent, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Beykent semtlerinde; Ankara bolero kursları Kavaklıdere, Çankaya, Bahçelievler semtlerinde; Bursa bolero kursları Nilüfer Konak Mahallesi, Karaman Mahallesi, İhsaniye Mahallesi’nde, İzmir bolero kursları Konak, Alsancak, Çankaya, Bornova semtlerinde, İzmit bolero kursları Tepecik, Kocaeli Merkez bölgelerinde, Antalya bolero kursları Bodrum, Fehtiye, Marmaris semtlerinde yer almaktadır.

Nerelerdeyiz? – Dans Akademi Bolero Kursları!

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • İzmit
 • Muğla