Biz Kimiz?

Dans Akademi, Türkiye’deki en değerli dans okullarının yer aldığı; sanat ve dans platformudur. Alanında uzman dans kursu eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile her yaştan insana dansı sevdirmek için kurulan Dans Akademi; Türkiye genelinde hobi ve mesleki anlamda dans dersleri vermek için şehrinizdeki en iyi dans kurslarını bünyesinde barındırmaktadır.

Sosyal Latin, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde toplam 38 dalda eğitim verilmesini, Türkiye’nin 81 ilinde bulanan dans eğitmenleri ve dans kursları ile grup ve özel dersler hazırlayarak yeteneklerinin farkında, dansı hayatının bir parçası yapan bireyler yetiştirilmesini sağlamaktadır.

Neden Biz?

Dans Akademi, Türkiye’nin en iyi dans okullarını ve eğitmenlerini sizlerle buluşturarak uluslararası standartlarda dans dersleri almanızı, profesyonel dünyanın kapılarını aralamanızı sağlıyor.

 • Şehrinizdeki En İyi Dans Okulları
 • Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri
 • Her İlde Şube
 • Kaliteli Eğitimler
 • Ders Telafi İmkanları
 • Ekonomik Ödeme Seçenekleri
 • Özel Ders Programları
 • Organizasyon ve Yarışmalar

Uzmanlık Alanlarımız

Dans Eğitimleri
Özel Koreografiler
Dans Organizasyon
Festival ve Yarışmalar
Dans Danışmanlığı
Kişiye Özel Eğitim

Dans Akademi – Yetkili Eğitim Merkezleri

Yorumlar

 • Okulumuzun halk dansları grubu için düzenli olarak bir eğitmene ihtiyacımız vardı. Dans Akademi bize bu hizmeti sağladı. 2 yıldır aynı eğitmenle yolumuza devam ediyoruz ve çeşitli yarışmalarda ödül aldık. Sizlere teşekkürler.

  Ümit Remzi Yorulmaz
 • Şirketimizin yıl sonu partisi için gösteri yapmak istedik. Satın Alma ve Halkla İlişkiler departmanından arkadaşlarımızla gösteri yapalım dedik. Dans Akademi ile tanıştık ve firmamıza özel bir koreografi hazırladık. Gecemiz çok eğlenceliydi, emeği geçen herkese teşekkürler.

  Şermin Taşkıran

Dans Akademi Farkıyla Tanışın!

81 ilde dans kursları ve eğitim merkezleri ile uluslararası standartlarda dersler, kaliteli dans eğitimi olanakları ve %100 öğrenme garantisi.

Alanında Ödüllü Eğitmenler

Türkiye’nin en tanınmış ve alanında uzman, profesyonel ve güler yüzlü dans kursu eğitmenlerinden dans dersi alma ve kendinizi geliştirme imkanı.

Türkiye Genelinde Eğitim

Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla dans kursları ile dans tutkunu olanlara ve dans öğrenmek isteyenlere Dans Akademi dans kursu eğitim hizmetleri.

Uluslararası Eğitimler

Dans Akademi Uluslararası eğitim standartlarına uygun, her dansın kendine özgü kültürü, figürleri ve müzikleri ile hazırlanan eşsiz ve ayrıcalıklı dans eğitimleri.

Ekonomik Fiyatlar ve Taksit

Dans severlerin bütçelerine dost olacak, kolay ödeme ve taksit seçeneklerinin sunulduğu dans kursu fiyatları.

Özel Ders ve Organizasyon

İstediğiniz dans eğitimi için size uygun gün ve saatlerde özel program, etkinliklerinizde dansçı ve şov hizmetleri.

Telafi ve Danışmanlık

Kaçırdığınız dersleri diğer kurlarda telafi etme imkanı ile ders seçimlerinde uzman Dans Akademi dans kursu danışmanlığı.