Dans Akademi Yetkili Eğitim Merkezi Franchise Başvurusu – Neden Bizimle Çalışmalısınız?

“İnternete görünür olmamak görünür olmaktan daha pahalıya geliyor.”

Son yıllarda dijital dünyanın herkes farkında… 100 kişiden 92’sinin ürün ya da hizmet almadan önce internet üzerinden karar verdiğini düşünürsek internette görünür olmanın ne kadar değerli olduğunu anlayabiliriz. Birçok kurs merkezi bunun farkında değil, farkında olanlar da yeterli ve doğru hizmeti alamadığından öğrenci kitlesine ulaşamıyor maalesef.

Ayrıca dans kursu sahipleri olarak sizler; eğitim merkezinizin devamlılığını sağlamak için eğitim takviminden eğitmen ücretlerine, gider takibinden organizasyon düzenlemeye kadar farklı sorunlarla ilgilenirken zamanınızın çoğunu harcıyorsunuz. Kalan zamanınızda ise yaptığınız yeni öğrenci bulma çalışmaları yeterli olmuyor.

Biz de bu durumun farkında olarak kurs sahiplerinin eksik kaldığı öğrenci bulma ve dijital pazarlama sorunlarını üstlenmek istedik. Siz eğitim merkezinizi geliştirirken bizler de öğrenci potansiyelinizi arttıralım. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz Dans Akademi markasıyla Türkiye’nin en iyi okullarını bünyemizde tanıtalım.

Siz de Dans Akademi eğitim partnerlerinden biri olmak, değerli markaların ve okulların arasında yer almak, Dans Akademi sisteminin avantajlarını, nasıl çalıştığını ve sisteme nasıl üye olunduğunu öğrenmek, sizlerden beklentilerimizi ve iş birliğimizin nasıl ilerleyeceğini öğrenmek istiyorsanız detayları aşağıdaki PDF dosyasından okuyabilirsiniz. Sizinle çalışmak bizim için büyük bir mutluluktur…

Franchise Başvuru Koşulları

İş Birliği Sözleşmesi

Bizimle Çalışan Dans Okulları